Vaše zkušenosti

V. Nahodilová:
Paní doktorka je zosobněním ideálního lékaře. Její odborné znalosti a dlouholetá praxe jsou zárukou profesionální péče, ale především jeji upřímný zájem o pacienty z ní dělá výjimečnou osobnost. Má pro vás empatii, pochopeni, přečte z vás vaše potíže, zahrne vás svou energií a opravdu vás léčí profesionálně, ale i lidsky. Že jsou dlouhé objednací lhůty...no to je jenom důkazem té kvalitní péče.

Jiřina Ž.:
Paní doktorka pracuje v příjemném prostředí, je milá, pečlivá, vše srozumitelně vysvětlí, má na pacienta čas. Nevýhodou je jen delší doba objednání.

Ondřej H.:
Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :).

Mooza:
K paní doktorce jsem začal chodit před dvěma lety. Jakmile analyzovala problém, okamžitě mě poslala na CT páteře - jako první doktorka za 28 let! A díky tomu odhalila pravou podstatu mých potíží! Patří jí tedy mé veliké díky.

Jaroslav T.:
Paní doktorka je skutečný profesionál s velmi milým a laskavým přístupem k pacientům. K problematice přistupuje vysoce odborně a mohu ji každému doporučit.

V. Kucerova:
Velmi profesionální vystupování, odbornice na vysoké úrovni. Vždy mi pomohla.

Veronika J.:
Velmi příjemné vystupování a maximální vstřícnost k pacientovi a jeho potřebám. Problém řeší komplexně a pacientovi věnuje náležitou péči. Mohu jen doporučit.

Martin M.:
Velice dobrá odbornice s příjemným vystupováním. Mohu jen doporučit. Hodně mi pomohla, moc a moc děkuji.

Matren:
Velice dobrá odbornice s příjemným vystupováním.

Zkušenosti jsou získány z portálu znamylekar.cz, toplekar.cz
a z vašich sdílených zkušeností .
Chcete-li se podělit o svou zkušenost, využijte formulář níže.

Vytvořte si webové stránky zdarma!